Autobus (minibus) lotów z Krakow Тернопіль, 21 marca 2018 2203548 liczby

Trasa

05:00 Szczecin
06:20 Gorzow Wielkopolski
08:30 Poznan
09:45 Leszno
11:55 Wroclaw
13:30 Opole
15:20 Katowice
17:10 Krakow (Bosacka 18)
19:50 Rzeszow (plac Dworcowy 1)
21:40 Przemysl (Lwowska 36)
04:45 Підволочиськ
05:00 Волочиськ
06:45 Хмельницький
09:05 Вінниця
12:40 Умань
16:25 Одесса
18:45 Миколаїв
20:00 Херсон
21:25 Нова Каховка

Odjazd

Bosacka 18 , Krakow

17:10
21 marzec
środa

Przyjazd

вулиця Анатолія Живова, 7 , Тернопіль

03:45
22 marzec
czwartek
Przewoźnik
  • АТП Поділля - Тур